Новий ОХМАТДИТ вже через рік запрацює на повну потужність

Новий ОХМАТДИТ вже через рік запрацює на повну потужність

Уряд обіцяє до кінця 2019 року повністю завершити будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”, ввівши в експлуатацію 63 тис. кв. м лікарняних площ, повністю оснащених сучасним обладнанням, технікою та меблями. Робота нових відділень дозволить у 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку в лікарні.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час робочої наради, повідомляє офіційний портал КМУ.

- “ОХМАТДИТ” – одна з найкращих дитячих лікарень. Для всієї країни дуже важливо, щоб цей медзаклад працював. Тому ставлю завдання повністю закінчити будівництво дитячої лікарні до кінця 2019 року, щоб діти могли отримувати якісне лікування, – наголосив Прем'єр-міністр.

-У 2018 році ми здали 23 тис. кв. м першої черги будівництва. Тепер тут стоїть високотехнологічне обладнання, лікуються тисячі дітей. До кінця року здамо більше 40 тис. кв. м другої черги. Тобто вже через рік матимемо більше 63 тис. кв. м найсучаснішої лікарні для українських дітей, – сказав Володимир Гройсман.

Активне будівництво другого пускового комплексу лікарні продовжується з травня 2018 року. Тут будуть працювати близько 20 відділень – у тому числі дитячої гематології, онкології та трансплантації кісткового мозку. Це дасть можливість у 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку.

У другому пусковому комплексі також будуть створені відділення онкології з інтенсивною хіміотерапією онкологічних захворювань на 20 ліжок та Центр екстреної медицини , розрахований на 450 хворих за добу. Кількість операційних збільшиться вдвічі.

За словами Глави Уряду, лікарню оснастять сучасним обладнанням та технікою. Українські діти проходитимуть лікування та діагностику у найкращих фахівців.

Довідка. Будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ “ОХМАТДИТ” розпочалося у 2011 році, але з 2013-го було зупинене. В 2016 році Уряд Володимира Гройсмана відновив будівництво.

У грудні минулого року перший пусковий комплекс отримав всі необхідні сертифікати експлуатації. У січні-квітні 2018 року встановили обладнання. Змонтовано лінійний прискорювач та комп’ютерний томограф.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят благодійний фонд "Таблеточки" закликав усіх небайдужих створити новорічну казку для діток, які лікуються в Національній дитячій лікарні "Охматдит".