В центрі столиці митці з усієї України презентують новорічно-різдвяні твори

В центрі столиці митці з усієї України презентують новорічно-різдвяні твори

В рамках Програми новорічних та різдвяних заходів у місті Києві, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про проведення загальноміських новорічних та різдвяних заходів у місті Києві» від 07.12.2018 № 2215  з 20 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року в Центральному будинку художника Національної спілки художників України (вул. Січових Стрільців, 1-5) за підтримки Департаменту культури КМДА проходить Всеукраїнська різдвяна  виставка. 

Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка

Метою культурно-мистецького проекту є широка презентація кращих творів українських митців, пов’язаних з новорічними та різдвяними святами.

Дирекція виставок Національної спілки художників України щорічно проводить цей мистецький проект до новорічних та різдвяних свят.  У цьому році в рамках проекту  презентують понад 400 художніх творів авторів з усіх регіонів України (живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво). Тут і краєвиди, портрети, натюрморти, і тематичні композиції, пов’язані з різдвяно-новорічним циклом обрядових дійств, що супроводжують свята. Шанувальники образотворчого мистецтва матимуть можливість ознайомитись з широким діапазоном мистецьких шкіл: від Закарпатської та Львівської до Миколоївської та Одеської.

Впродовж всього заходу проводитимуться презентаційно-святкові акції. Заплановано щоденний показ низки відеосюжетів, пов`язаних із здобутками сучасного мистецтва з різних регіонів країни. Виставка має стати яскравою та святковою подією у культурному житті міста Києва. 

Коли: до 13 січня, щодня з 12.00 до 19.00, крім вівторка.
Де: Центральний будинок художника Національної спілки художників України, вул. Січових Стрільців, 1-5 
Вхід вільний

Фото Бориса Корпусенка

Нагадаємо, Цитрусовий бум: у Києві відкрилося помаранчеве королівство.