У Києві стартував новий сервіс доставки бургерів

У Києві стартував новий сервіс доставки бургерів

Від сьогодні, мрія шанувальників МакДональдз здійснилася. У Києві запрацював сервіс доставки  McDelivery  від МакДональдз, який співпрацює з одним із найдинамічніших стартапів у світі – Glovo.  Відтепер замовити улюблені страви з  МакДональдз можна онлайн або у безкоштовному додатку Glovo.

-Запроваджуючи McDelivery , ми виходимо на новий рівень доступності, для наших клієнтів. Тепер вони зможуть замовляти наше меню, не виходячи з дому, офісу, тощо… Зважаючи на чималий досвід  співпраці МакДональдз з Glovo в інших країнах, ми впевнені, що наш партнер розуміє високі стандарти нашої компанії і буде дотримуватись їх, - розповів Генеральний директор компанії  МакДональдз в Україні Гжегож Хмелярський.

Тепер усі страви від МакДональдз, окрім  морозива «Ріжок» доступні  у додатку Glovo. Кур’єр може виконати замовлення з 10.00 -23.00. 

Поки що доставка доступна лише у трьох районах Києва, а саме: Шевченківський, Печерський, Солом’янський. Протягом першого кварталу 2019 року Glovo планує охопити всі столичні райони, а регіони України - до кінця 2019 року.

Директор  з регіонального розвитку Утсав Аґарваль нагадує про те, що сервіс Glovo заснований у Барселоні в 2015 році та працює у 21 країні світу. 

- Ми цінуємо наших партнерів, оскільки  разом можемо дати більше можливостей нашому споживачу отримати все, що він бажає, повертаючи йому найцінніше – час. Знаючи наскільки вимогливими є МакДональдз, ми пишаємося тим, що саме на українському  ринку вони обрали нас, - доповнив Утсав Аґарваль.