«Вечірка» отримала нагороду за підтримку ГБ

«Вечірка» отримала нагороду за підтримку ГБ

В сесійній залі Київради урочисто оголосили про внесення Громадського бюджету Києва до Книги Рекордів України -  за найщільніший в Україні графік проведення інформаційної кампанії Громадського бюджету у 2018 році. 

Крім того, за активну пдтримку Громадського бюджету були нагроджені представники міської влади, громадськості та соціально активного бізнесу. Приємно, що «Вечірній Київ» отримав почесну відзнаку та подяку за активну діяльність у рамках реалізації ініціативи «Громадський бюджет міста Києва» від Київського міського голови Віталія Кличка.

 - За два роки проведення Громадського бюджету ми з'ясували, що кияни не розуміють, що це за інструмент, як виділяються кошти на проекти Громадського бюджету, як вони витрачаються, І потрібно було провести роз'яснювальну роботу. Цьогоріч ми вперше провели інформаційну кампанію, на яку були виділені кошти з міського бюджету.  На жаль, ресурсів в нас було замало для такого великого міста як Київ, щоб донести інформацію до кожного киянина, який хотіб би взяти участь і проголосувати. Було обмаль і часу. Мали лише два місяці, але такого роду кампанія має тривати протягом року, з постійним нагадуванням про етапи та реалізацію проектів минулого року. Щоб люди бачили реальні результати. Вдячні соціально відповідальному бізнесу, який долучився і допоміг нам. Сподіваюся, наступного року в нас буде більше часу і можливостей, до кампанії долучиться ще більше небайдужих людей і бізнесу.  Наше основне завдання - щоб це був постійний процес, - розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда

Нагадаємо, онлайн-бібліотеку українських книг презентували у Києві.