Громадський бюджет Києва встановив рекорд

Громадський бюджет Києва встановив рекорд

Він потрапив у Книгу рекордів України до категорії «Масові заходи». Опис досягнення: найщільніший в Україні графік проведення інформаційної кампанії Громадського бюджету (15 заходів, в тому числі 11 фестивалів, час проведення 24.08-15.09.18). 
 
Сьогодні в сесійній залі Київради представник Книги рекордів України  Ігор Підчібій вручив диплом про встановлення нового рекорду України представникам міської влади, соціально відповідального бізнесу та громадськості, які брали активну участь в інформаційній кампанії та зробили можливим це досягнення. 

 - Ми вчимося, вдосконалюємося і сподіваємося, що Громадський бюджет у наступному році стане ще успішнішим, - зауважив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

Громадський бюджет Києва 2018 став рекордним по багатьом параметрам: найбільша сума коштів, виділена з міського бюджету на реалізацію ідей містян (150 млн. грн.). Вперше проведена повномасштабна, системна та комплексна інформаційно-просвітницька кампанія щодо популяризації інформаційного інструменту участі громадян у розподілі частки бюджетного фінансування. До громадського бюджету залучено рекордну кількість киян (медіа охоплення 2 мільйони, в голосуванні взяли участь 154,6 тисяч киян). Найбільша кількість поданих проектів  - більше   1200. Найбільша кількість проектів на голосуванні – 941. Найбільша кількість проектів-переможців ГБ – 341 проект. В фестивалях взяли участь 79 артистів і колективів, які представили 399 номерів. Також  були представлені більше 150 проектів з загальної кількості. Рекордна цифра залучення користувачів на сайт ГБ за період проведення інформаційної кампанії – 566 тисяч (з них нових – 525,4 тисячі).  

Нагадаємо, місто розширить функціонал Картки киянина: 6 основних додатків.