Київ потребує 760 одиниць прибиральної техніки: поки є більше половини

Київ потребує 760 одиниць прибиральної техніки: поки є більше половини

Керівник Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук  попередив комунальні служби міста, в першу чергу – ЖЕДи про те, що до них будуть застосовані санкції – складено протоколи й накладено штрафи за нерозчищені під’їзди до сміттєвих контейнерів у дворах житлових будинків. Про це він сказав на Колегії КМДА, присвяченій роботі міських служб в умовах снігопадів. Минулого разу під час заметілі інспектори Департаменту склали більше 400 протоколів і видали 1440 приписів за не прибраний сніг.

Для того, аби Київ не мав жодних проблем з прибиранням міста взимку й влітку, місту потрібені 760 одиниць притиральної техніки. Про це повідомив в.о. директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий на засіданні Колегії КМДА.

За словами Івана Шпильового, наразі наявні більше 400 одиниць, у разі потреби для прибирання, столиця за попередніми угодами може задіяти ще 147 одиниць важкої техніки інших підприємств.

Крім того, у підпорядкуванні Керуючих компаній з обслуговування житлового сектору є 86 тракторів та 139 одиниць малої механізації, що також постійно працюють.

Нагадаємо, в період погіршення погодних умов, а взимку – постійно й цілодобово - у Київі працює оперативний штаб для координації роботи з подолання надзвичайних ситуацій у місті.