На Київ сунуть снігопади: не кидайте авто на узбіччях й біля контейнерів із сміттям

На Київ сунуть снігопади: не кидайте авто на узбіччях й біля контейнерів із сміттям

Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв на засіданні Колегії КМДА, на наступному тижні, за прогнозами синоптиків, очікується сніг, часом хуртовини. До того ж , сніжитиме не день-два, а майже весь тиждень. Тому столичні служби мають мобілізуватися.

– Поки що Київ сильних снігопадів не бачив, – сказав Петро Пантелєєв. – І ми встигли потренуватися. Тепер райадміністрації мають завдання ще раз узгодити план допомоги місту з розчистки від снігу з військовими й іншими силовими підрозділами, що дислокуються на їх території. Адже, поки що, регулярно місту допомагає лише Президентський полк.

Петро Пантелєєв також наголосив, що всі авто, які заважають прибиранню снігу, будуть без додаткових попереджень переміщуватися.

Це стосується також і автомобілів, які заважають вивезенню сміття з дворів і прибудинкових територій. За допомогою поліції й евакуатора такі авто переміщатимуть без попереджень. Адже попереду – довгі новорічні свята й вихідні дні, під час яких накопичується багато непотребу. Наразі узгоджується суворий графік вивезення сміття з житлових кварталів. Особлива увага – місцям скупчення людей на святкових локаціях.