Кличко привітав столичних енергетиків

Кличко привітав столичних енергетиків

Мер Києва Віталій Кличко привітав колектив комунального підприємства «Київтеплоенерго» із професійним святом – Днем енергетика. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Мер зазначив, що цього року Київ зробив справді історичний крок, повернувши в управління міста теплоенергетичний комплекс.

-Це був непростий процес, ви знаєте. Але я переконаний, що рішення було правильним і необхідним. Ми повинні були зберегти систему централізованого теплопостачання. Одну з найбільших у Європі. Система, на жаль, перебуває у критичному, можна сказати, стані. І тепер ми беремося за її комплексну модернізацію. Але важливо для міста було і зберегти ваш колектив. Я дякую, що вистояли. Дякую за вашу щоденну роботу для киян і вашу відповідальність. За півроку ми пройшли через серйозні виклики: це і підготовка до зими в умовах відсутності газу, і ризик відключення ТЕЦ, і початок опалювального сезону із високим рівнем аварійності. Опалювальний сезон триває, і нас ще чекають різні моменти. Але, я впевнений, що разом ми впораємось, – зазначив мер столиці.

Він підкреслив, що місто працює над тим, аби зробити «Київтеплоенерго» сучасним підприємством. Із належними умовами роботи працівників, із необхідним технічним оснащенням, гідними соціальними стандартами.