Київське майно охоронятиме Муніціпальна варта

Київське майно охоронятиме Муніціпальна варта

Київська міська рада ухвала рішення щодо охорони об’єктів комунального власності, здійснювати яку передбачено покласти на Муніціпальну охорону Києва. Йдеться про охорону об‘єктів транспортної та інженерно-транспортної інфраструктури, школ та дитсадків, закладів медичної та соціальної сфери.

Рішення “Про деякі заходи щодо охорони та захисту комунального майна м. Києва” було прийнято на пленарному засіданні Київської міської ради. “За” - проголосували 78 депутатів.

- Даний проект було прийнято у першому читанні, і після цього враховано ряд зауважень та пропозицій... Даний проект рішення дає можливість виконати наш обов’язок як виконавчого органу, щодо збереження комунального майна.Це наша відповідальність перед громадою... Тому прошу підтримати, шановні депутати, - закликав обранців під час представлення проекту рішення керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Як повідомляв “Вечірній Київ”, раніше, під час відкриття пленарного засідання, мер столиці Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити в другому читанні рішення щодо охорони об’єктів комунального власності.

-Йдеться про безпеку в місті. Це і об‘єкти транспортної та інженерно-транспортної інфраструктури, і школи та дитсадки, заклади медичної і соціальної сфери. І ви всі розумієте, наскільки це в нинішній ситуації важливо. Функцію з охорони передбачено покласти на Муніціпальну охорону Києва. Сьогодні до неї залучені переважно українські захисники- ветерани АТО, - наголосив Кличко.

Нагадаємо, Київрада створила 10 нових скверів у 3 районах міста.