Укрпошта радить оформлювати посилки онлайн – так дешевше

Укрпошта радить оформлювати посилки онлайн – так дешевше

Клієнти Укрпошти протягом листопада оформили онлайн понад 1 млн посилок. За умови реєстрації в особистому кабінеті сервісу користувач отримує постійно активну знижку 5% на кожне відправлення. 

Онлайн можна створити усі необхідні документи і не витрачати час на заповнення паперових бланків у відділенні, що значно економить час.

- Усі ці внутрішні та зовнішні відправлення (згаданий 1 млн відправлень) були оформлені через особистий кабінет, АРІ та мобільний застосунок Укрпошти, - йдеться в повідомленні.

Прес-служба компанії пояснює, що завдяки онлайн-сервісам клієнти Укрпошти можуть перевіряти статус доставки, замовляти кур’єра, оформляти відправлення або поштові перекази на ходу.

Через жорстку конкуренцію Укрпошта намагається оновити свій сервіс. Приміром, компанія запровадила послугу експрес-доставки, яка конкурує з приватними поштами. Можна стежити за відправленням за допомогою бота в месенджерах тощо.

Відправлення Укрпошта Експрес дійсно доходить до отримувача за день-два. Однак якщо говорити про сільські відділення, то вони можуть працювати не щодня задля економії витрат. Тобто ваша бандероль дійде до населеного пункту, однак ще треба буде дочекатися, коли воно працюватиме.

Нагадаємо, через ажіотаж аеропорт Бориспіль обмежив прийом імпортних вантажів.