Голова Печерського району повіз зібрані киянами подарунки дітям у Попасну

Голова Печерського району повіз зібрані киянами подарунки дітям у Попасну

Ввечері, 19 грудня, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук вирушає в місто Попасна Луганської області з метою урочистої передачі святкової гуманітарної допомоги для малозабезпечених дітей до новорічних та різдвяних свят.

Спільними зусиллями всіх небайдужих печерян було зібрано близько 800 кілограм гуманітарної допомоги. До збору долучилися органи самоорганізації населення, дошкільні та загальноосвітні заклади Печерського району, центр культурного спортивного розвитку дітей, юнацтва та молоді «АРТ», клуби за місцем проживання «Веселка» та «Юність», інститути громадянського суспільства, бібліотеки та музичні школи району.

Так, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були зібрані дитячі подарунки, а саме: солодощі, м’які іграшки, розвиваючі ігри, канцелярські товари, шкільне приладдя (фарби, фломастери, олівці, альбоми для малювання, ручки, лінійки, зошити, ранці, пенали) та розвиваючі книги для дітей українською мовою.

Нагадаємо, що в рамках благодійної акції, ініційованої головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з Громадською організацією «Рада національних спільнот України» та військовою частиною № 3066 Національної гвардії України, близько місяця тому було оголошено збір подарунків для юних жителів з зони зіткнення в Луганській області.
Вантаж вже готовий до відправлення і вже завтра зранку, 20 грудня, понад 500 дітей Луганської області отримають свої святкові подарунки від Печерського району міста Києва.