В Лаврській дзвіниці «оселився» Святий Миколай

В Лаврській дзвіниці «оселився» Святий Миколай

На першому поверсі розташувалася резиденція святого Миколая.

 - Вже четвертий рік протягом місяця ми відкриваємо резиденцію святого Миколая. З метою популяризації культурно-духовних традицій українського народу, перш за все – як знак нашої шани і любові до цього свята і святого Миколая. Незважаючи на вік, кожна людина – як дитина, вірить в святого Миколая, в чудо, що для Бога немає нічого неможливого. Ми даємо діткам можливість долучитися до цієї віри, до народних традицій. Щоб кожна дитина пізнала зміст і місію святого Миколая, розповідаємо про його життєвий шлях, від міста Патарі, де він народився, про cлужіння в Мирах (Мирикійський) та італійське місто Барі, де знаходяться його чудотворні мощі, - розповів  начальник відділу музейно-освітньої роботи Києво-Печерського заповіднику Олег Топилко. Він вже четвертий рік «працює» святим Миколаєм. – В резиденції відвідувачі мають змогу написати листа в альтанці бажань, є інтерактивні ігри. В святкові та вихідні дні проводимо вистави, майстер-класи, діти можуть виготовити власноруч янгола.

В самостійне відвідування входять: огляд виставки авторських ляльок, музейний квест, візит в альтанку бажань, написання листа святому Миколаю, участь у селфіконкурсі.

Графік роботи резиденції: до 31 грудня, з 10.00 до 17.00 
Вартість квитка: 50 грн.

Особиста зустріч зі святим Миколаєм та ігри:
щосуботи і щонеділі, а також 25 грудня з 12.00 до 16.30 (до 25 грудня)
Вартість квитка: 70 грн

Відвідування для груп за попереднім замовленням (до 25 грудня). Входить: зустріч зі святим Миколаєм,  святкова вистава та майстер-клас (мозаїка, листівка-колаж чи розфарбування гіпсових фігурок на вибір).
Вартість квитка: 150 грн.