150 дітей з Київщини Марина Порошенко запросила на український фільм «Пригоди S Миколая»

150 дітей з Київщини Марина Порошенко запросила на український фільм «Пригоди S Миколая»

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, дружина Президента Марина Порошенко запросила 150 дітей з особливими освітніми потребами та дітей українських захисників з Київщини на перегляд новорічно-різдвяного українського фільму «Пригоди S Миколая» в кінотеатрі «СінемаСіті».

Захід проходив у рамках щорічного проекту Фонду Порошенка «З теплом у серці», повідомили в прес-службі Марини Порошенко.

Спілкуючись із дітьми, Перша леді України наголосила, що перед новорічно-різдвяними святами світом починає правити казка і всі ми очікуємо на диво.

- Бажаю, щоб ці святкові зимові дні пройшли для кожного українця в атмосфері тепла, добра і любові, а новий 2019-й рік був для дітей України успішним та радісним, коли вони відчувають себе щасливими і захищеними, - сказала Марина Порошенко.

Фільм «Пригоди S Миколая» режисера Семена Горова – це комічна зимова історія про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка вийшла в український прокат 13 грудня, її покажуть на 254 екранах 146 кінотеатрів України.

Усі запрошені діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.