Полякова, Дорофєєва та Астаф’єва закликали українців користуватися ременями

Полякова, Дорофєєва та Астаф’єва закликали українців користуватися ременями

Співачки Оля Полякова, Надя Дорофєєва, Даша Астаф'єва, TAYANNA і Michelle Andrade взяли участь у новорічній соціальній кампанії, що закликає водіїв та пасажирів користуватись ременем безпеки. У проекті, реалізованому Центром демократії та  верховенства права (ЦЕДЕМ)*, зірки позували у  м'ятих святкових сукнях, показуючи, що краще пристібнутися і пом'яти одяг, ніж ризикувати життям.

Вже понад 2 роки ЦЕДЕМ популяризує тему безпеки на дорогах і прищеплює українцям звичку пристібатися у рамках Кампанії “За безпечні дороги”. За час роботи Центру рівень користування ременем зріс більше, ніж на половину — з 15% у 2017 році до 23% у 2018-му. Верховна Рада ухвалила у першому читанні ініційований ЦЕДЕМ законопроект про підвищення штрафів за ігнорування пасків безпеки, що очікує на остаточне голосування після Нового року. Тому у святковий період організація вирішила ще раз привернути увагу суспільства до важливості використання пасків безпеки.

-162 000 ДТП трапляється на українських дорогах щороку, – говорить заступник директора ЦЕДЕМ Олеся Холопік. – Проблема актуалізується у новорічний період, коли у святковій лихоманці, ми забуваємо подумати про свою безпеку і пристібнутися. 

Зірковий проект показує нарядних та веселих співачок, які вже приїхали на вечірку. У них красиві зачіски, святковий мейк-ап і складки на сукнях від паску безпеки.

-Я декілька разів потрапляла в аварію, після однієї з яких в мене навіть залишилися шрами на колінах, – розповідає співачка Даша Астаф'єва. – Тепер в моїй машині пристібаються всі – це стало моїм правилом. 

Співачка Надя Дорофеєва вважає, що не пристібати пасок безпеки, аби не пом'яти святковий одяг не є виправданням.

-В період новорічних свят причина «я не пристібаю пасок безпеки, щоб не пом'яти святковий одяг» входить в топ виправдань водіїв і пасажирів, - говорить співачка Надя Дорофеєва. - Пристібатися в автомобілі - незмінне правило, в якому не може бути винятків. Я роблю це завжди. Зрештою, якщо ви так переживаєте про свій зовнішній вигляд, візьміть святкове вбрання з собою і переодягніться на місці.

Нагадаємо, мурал із 8 картин на станції метро домалювали.