Екологічні та сучасні: які подарунки здивують киян

Екологічні та сучасні: які подарунки здивують киян

Редакція підготувала кілька варіантів "розумних" подарунків перед цілою низкою груднево-січневих свят. Ставка зроблена на екологічність та користь для сучасної людини. Цінуємо час, тому одразу до справи.

1. Картини в подарунок, отримані кошти – на переробку сміття.

Художниця Оксана Ростковська пропонує свої роботи. Вартість картини визначає сам покупець. Гроші передадуть проекту Зелений птах. Це екоактивісти, які переробляють використані кавові стакани на зошити та блокноти. Власне, також непогана дрібничка в якості подарунка.

2. Світловідбивні наліпки на одяг, рюкзаки, велосипеди і що придумаєте Блік-блік.

Подарувати також можна й захист. Сімейна компанія київських мам виготовляє стікери, які рятують життя пішоходів та велосипедистів.

3. Школа без примусу та із задоволенням – курси літературної майстерності для дітей. Літосвіта вчить під час зимових канікул (24-28 грудня).

Окремо для дітей 8-12 років та підлітків 12-16 років. Вартість - 2000 грн.

Як розповіла одна з ініціаторів проекту Марія Придьма, учні в процесі слухають лекції та майстер-класи, виконують практичні вправи та створюють справжню збірку різдвяних історій.

"Лектори - сучасні українські письменники, книги яких читають сучасні діти", - додає вона.

- Є також і літературна школа для дорослих. Організатори проводять її 18-23 лютого в Карпатах (Микуличин). 6900 грн (якщо платити до 31 грудня включно), 7900 грн (якщо платити після 31 грудня).

Колектив лекторів провокує бігти за квитками на потяг до Франківська: Юрій Андрухович, Андрій Любка, Любко Дереш, Олександр Бойченко, Наталія Щерба, Олександр Михед, Ростислав Семків, Богдана Романцова і Оксана Пендерецька.

4. Дерев’яні іграшки, побутові речі. Виготовляють у Борисполі, надсилають Новою поштою. Є цікаві 3-D моделі конструкторів для дітей, є ялинкові прикраси (їх можна розмальовувати). Є навіть шахи.

Дорослі розваги для юних авіаконструкторів. Ціна - 220 грн / @Дерев'яні вироби

5. Думаю, про книги підказувати не треба. За своїм смаком. Можемо порадити обирати в книгарнях-кав’ярнях.

6. Тут наш перелік завершується. Але якщо вам "не зайшов" жоден з варіантів – можна піти на вінтажний ярмарок Kyivness у маєтку Лібермана на Банковій.

Коли: 22 -23 грудня. Вартість квитків - 100 грн.

Титульна ілюстрація: Оксана Ростковська