Дитсадки столиці стають енергоощадними за допомогою міжнародних партнерів

Дитсадки столиці стають енергоощадними за допомогою міжнародних партнерів

Київ продовжує активну роботу щодо залучення позабюджетних коштів для впровадження енергоефективних заходів. Про те, що вже зроблено, повідомляє Департамент житлово-комунальної інфраструктури.

Зокрема завдяки співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO, яка фінансує проекти зеленої енергетики відповідно до Цілей сталого розвитку ООН, у столиці реалізовано важливі енергоефективні проекти, що дозволили провести комплексну термомодернізацію 16 дитячих дошкільних закладів, встановити та реконструювати 214 індивідуальних теплових пунктів та здійснити переоснащення існуючої системи освітлення із заміною застарілих ламп розжарювання на світлодіодні у 33 навчальних корпусах.

 Внаслідок термомодернізації створено комфортні умови для 140 тисяч дітей та працівників дошкільних закладів. Про це йдеться у відеосюжеті.
Реалізація грантових проектів здійснювалась через КП "ГВП".

-Надзвичайно високі результати економії дають встановлені індивідуальні теплові пункти, вони дозволяють скоротити споживання енергоресурсів на 60-70 %, установка світлодіодного освітлення дозволяє економити 10-15 % електроенергії, а якщо говорити в цілому про термомодернізацію то скорочення обсягів споживання енергоресурсів залежить від будівлі і може складати від 20 до 60 % економії, – зазначив директор Департаменту Дмитро Науменко

Також він зауважив, що окрім зниження рівня споживання енергоресурсів термомодернізація будівель надає такий бенефіт, як подовження строку експлуатації цих будівель приблизно на 30 років.