Київрада прийме 3 цільові програми, які покращать життя киян

Київрада прийме 3 цільові програми, які покращать життя киян

Під час пленарного засідання 18 грудня Депутати Київради збираються прийняти кілька важливих Цільових програм, які сприятимуть покращенню якості життя у столиці. Питання про їх прийняття вони включили у порядок денний сесії Київради.

Так Комплексна цільова програма “Освіта столиці” на 2019-2023 роки має отримати фінансування у розмірі 5 млрд грн на рік, яке в основному піде на заходи з розвитку нової української школи та впровадження в місті інклюзивної освіти.

Програма “Турбота-назустріч киянам” на 2019-21 роки, це трирічна програма, загальний обсяг фінансування якої складає трохи більше 9 млрд, отримає відповідно, по 3 млрд фінансування на рік. Воно буде спрямоване переважно на соціальний захист вразливих верств населення.

На розвиток у Києві інформаційних технологій - Комплексну міську цільову програму "Електронна столиця" на 2019-2022 роки, планують виділити трохи більше 150 млн грн.

Проголосувати за міські Цільові програми депутати планують на вечірньому пленарному засіданні після обговорення.

Нагадаємо, 4 грудня Київська міська рада затвердила Міську цільову програму використання та охорони земель Києва на 2019-2021 роки, головним компонентом якої стане інвентаризація земель столиці.