Понад 53 000 киян обстежили у рамках проекту «Лікар у Вашому домі»

Понад 53 000 киян обстежили у рамках проекту «Лікар у Вашому домі»

Від початку дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 53 044 обстежень, а за минулий тиждень – 1368 обстеження. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

- За результатами обстежень 952 особи із 1368 мають надмірну вагу, у 684 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 181 особи – високий рівень цукру крові, а у 3729 осіб – високий рівень холестерину, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

- До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зауважив пан Поворозник.

Також за минулий тиждень було здійснено 114 виїздів мультидисциплінарних бригад.

Графік та адреса розташуваннь наметів «Лікар у Вашому домі» за посиланням.