Вулицю Чорнобильську поставили на реконструкцію

Вулицю Чорнобильську поставили на реконструкцію

Влаштування нової дощової каналізації – перший етап робіт в рамках капітального ремонту вул. Чорнобильської. Про це повідомив «Київавтодор».

Як уточнює прес-служба корпорації, на минулому тижні розпочалися роботи з капітального ремонту вул. Чорнобильської у Святошинському районі столиці. Вулиця, яка жодного разу не ремонтувалася повноцінним якісним ремонтом з моменту будівництва у 1980 році, після ремонту матиме зовсім інший вигляд: нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини, оновлені тротуари, велодоріжка для прихильників двоколісного транспорту, нове сучасне енергозберігаюче зовнішнє освітлення.

Спершуроботи проводять із влаштування нової дощової каналізації. Така практика виконання підготовчих робіт поза рамками основного дорожньо-будівельного сезону використовується корпорацією вже третій рік поспіль. Завдяки завчасному проведенню численних підготовчих робіт взимку та на початку весни, зокрема влаштуванню нових інженерних комунікацій, заміни мережі зовнішнього освітлення та іншим роботам, дорожники в теплі місяці весни та влітку вже проводять безпосередньо роботи з асфальтування. Це дозволяє упродовж дорожньо-будівельного сезону відремонтувати більшу кількість об’єктів дорожньої інфраструктури.