Кого шукають працедавці Києва

Кого шукають працедавці Києва

Щодня у міський центр  зайнятості надходить десятки вакансій від роботодавців. Найбільшим попитом серед роботодавців на сьогоднішній день користуються васкансії для кваліфікованих робітників з інструментом - 20,5%, працівників найпростіших професій (без вимог до освіти та досвіду роботи) - 19,6%, фахівців — 13,5%, працівників сфери торгівлі і послуг — 13,4%, робітників з обслуговування устаткування та машин — 11,8%, службовці та керівники — 4,4%. Про це повідомляє Київський міський центр зайнятості.

- Наразі найбільший дефіцит кадрів на ринку праці спостерігається на професії: прибиральник службових приміщень, двірник, водій автотранспортних засобів, вантажник, контролер-касир, охоронець, кухар, продавець продовольчих товарів, слюсар-сантехнік, муляр, вихователь дошкільного навчального закладу, швачка, маляр, бетоняр. Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів,  лікарів, сестер медичних, вихователів., - розповіли у центрі.

Середній  розмір заробітної плати становить 6,4 тисяч грн. Найменше готові платити "найпростішим професіям" -  5 035 грн, найбільше - "робітникам з обслуговування устаткування машин" - 8 009 грн.
               
У службі зайнятості інформують, що у базі даних також є велика кількість вакансій з високим рівнем заробітної плати.

- Головний консультант може отрмувати понад 37 тис. грн, фінансовий директор та директор з маркетингу — 20 тис. грн, монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації — понад 19 тис. грн., охоронець та директор дошкільного виховного закладу — 17 тис. грн. крановий електрик — 15 тис. грн., монтажник та слюсар — понад 14 тис. грн. , - розповідають в КМЦЗ.

Загалом, у базі налічується 12,3 тисячі вакансій. Станом на 1 листопада 2018 року у столичному центрі зайнятості зареєстровано 8,5 тисяч безробітних. Цікаво, що серед них - 88% осіб з вищою освітою, водночас на професійно-технічну та загальну середню - всього 6% безробітних.   

Інфографіка: КМЦЗ