Понад тисячу листів написали київські школярі військовополоненим

Понад тисячу листів написали київські школярі військовополоненим

Учні понад двадцяти столичних шкіл ініціювали й взяли участь у передноворічному патріотичному флешмобі, в рамках якого вони написали листи 24 українським морякам, які в кінці листопада були незаконно захоплені Росією. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів народний депутат Дмитро Білоцерковець. 

- Листів і малюнків вийшло більше тисячі!Такі листи неможливо сприймати без великої кількості емоцій, адже діти є відображенням народу і всієї країни. З текстів видно, як глибоко й особистісно вони сприймають цю ситуацію, ототожнюючи себе з нашими моряками. Сподіваюся, ці листи і малюнки додадуть сил і надихнуть наших хлопців - адже на них дивиться вся країна!, - поділився пан Білоцерковець. 

Ініціатива школярів була підхоплена керівництвом міста й протягом усього дня - 16 грудня - на чолі з Дмитром Олександровичем сортували й займались відправкою послань. 

- Хотілося б, що б цей флешмоб підтримали по всій країні, і школярі по всій Україні масово почали писати українським військовополоненим., - поділився пан Білоцерковець.

Після відправки листів в кабінеті ще залишилися великі плакати, намальовані школярами. Ймовірно, вони ляжуть в основу окремої виставки, поділився планами народний депутат.