Місія – виїхати з Борщагівки: як дістатися до центру, якщо усі колії на ремонті

Місія – виїхати з Борщагівки: як дістатися до центру, якщо усі колії на ремонті

Сьогодні, 17 грудня, ремонт Борщагівської лінії швидкісного трамваю продовжився, саме тому цей вид транспорту третю добу поспіль не працює.

Наразі триває капітальний ремонт колії на кінцевій зупинці 3 та 2 трамваїв, 1 почали планово ремонтувати ввечері 14 грудня (з 22-ї години припинив курсувати 1 трамвай).

Взамін Київпастранс запровадив автобусні маршрути. Однак автобус не поміщає всіх охочих, а його зупинки не повторюють трамвайні (минає КПІ, а поруч з площею Перемоги тротуар занадто вузький, аби увесь натовп пасажирів безпечно дістався свого місця призначення).

Зараз ремонт діє до кінця цієї доби. Однак перший термін закінчувався 16 грудня, але роботи не встигли завершити, тому продовжили перекриття. Отже, пропонуємо альтернативи. 

Можна скористатися низкою маршруток: приміром, з району вул.. Генерала Потапова до площі Перемоги можна дістатися маршрутами: 411, 429 та 433 з пересадкою на 510-ту.

Радикальніший, але надійніший спосіб, щоб уникнути ранкових заторів, стане маршрут через будь-яку станцію метрополітену. Приміром, можна доїхати потрібними маршрутками до метро КПІ, Шулявська, Святошин, а звідти вже в потрібному напрямку. Це збереже ваш час.