Навігатор на 17-те грудня: куди піти у Києві

Навігатор на 17-те грудня: куди піти у Києві

Денне обговорення: Донбас - «другий Чорнобиль»?

На дискусії йтиметься про екологічні виклики та можливі відповіді. Питання для обговорення: головні екологічні ризики для Донбасу: негативні, нейтральні та оптимістичні сценарії, запобіжні заходи: хто і що саме має робити, щоб уникнути екологічної катастрофи, стратегії економічного відновлення Донбасу: сталий розвиток або ресурсне споживання?​

Ініціатор: громадська платформа «RE:Старт» за участі Українського інституту майбутнього. До участі запрошені громадські активісти, представники Кабміну, чиновники, народні депутати, екологи, журналісти.

Коли: о 14.00
Де: Український інститут майбутнього, вул. Гончара, 65 (6 поверх)

Вхід вільний, реєстрація за посиланням 

Вечір творчий: Арт-терапія з індійським колоритом

Щопонеділка о Центрі ведичної медицини "Расаяна" проходять сеанси арт-терапії. Розклад занять:
17:30 - 18:30 Арт-терапія "Індійський живопис"
19:00 - 20:00 Арт-терапія "Індійські танці"

Де: вул. Січових Стрільців, 21
Вартість: 100 грн., бажаючих просять попередньо записуватися.

Вечір дискусійний: "Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм?" 


Дискусія відбудеться за участі владики Бориса (Ґудзяка), президента Українського католицького університету та Мар'яни Савки, поетеси, письменниці, співзасновниці «Видавництва Старого Лева». Вони поділяться з аудиторією своїми рефлексіями щодо візії Нової Європи. Також під час заходу буде представлена збірка есеїв українських інтелектуалів «Нова Європа», яка була ініційована Центром «Нова Європа» та видана «Видавництвом Старого Лева». 

Коли: о 18.30
Де: Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3 
Вхід вільний.

Вечір театральний: "Безталанна: нездійсненне"

Вистава за п'єсою І. К. Карпенка - Карого.  ТО "ВІТРЯК" презентує постановку у новій якості, щоб розповісти історію, яка всім відома, але не до кінця розкрита ... Режисер - постановник: Василь Вітер

Коли: о 19.00
Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володиирська, 23В
Вартість квитка: 80 грн.

Вечір музичний:"Ой хто Миколая любить"

До Дня Святого Миколая Хорове товариство імені Миколи Леонтовича Національної Всеукраїнської музичної спілки презентує тематичний концерт. Участь беруть:
жіночий хор та вокальний ансамбль Київського інституту музики імені Р. М. Глієра, Народна хорова капела «Дніпро» КНУ імені Тараса Шевченка, хор Київської православної богословської академії УПЦ КП,вокальний ансамбль Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди, хор Храму ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», дитячі колективи.

У програмі – хорові твори українських композиторів ХІХ-ХХ століття та колядки народів світу

Коли: о 19.00
Де: Національна філармнія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-250 грн.

Вечір в кіно: «Капітан Конан»

В рамках кіноклубу покажуть французький фільм режисера Бертрана Таверньє (1996 рік). Він отримав Сезар-1997 за кращу акторську гру та кращу режисерську роботу. Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами

Балкани, листопад 1918 року. Перемога союзників під Салоніками закріплює та затверджує перемогу на інших фронтах. Конан відіграє у цій справі не останню роль. Вбити може кожен. Але вбити одного так, щоб боялися десятки тисяч інших – це його завдання, робота Конана та зухвалих вояків його розвідувальної роти, що діє на передовій. Проте, коли ця гидка війна закінчилася, їх змусили заховати їхні ножі та руки по лікті у крові, їхні пики та спогади убивць. Ледь не медалі також. Проблема у тому, що війни закінчуються в один прекрасний день. А ось душа військових не відвикає від шаленства бойових дій. 

Коли: о 19.00
Де: кінотеатр "Київ", вул. Вел. Васильківська, 19
Вартість квитків: 40 грн.

Вечір літературний: Назарій Заноз презентує "Книгу дивностей"

Це майстерно виписана колекція різних звичних, банальних та повсякденних речей паралельного Всесвіту, зібрання ординарних подій та явищ, які на тлі нашого життя видаються дивними та ненормальними. Для нас це фонд чудасій, серпентарій ґанджів: з черева корови пробивається вишня, Мадонна перебирається до Теребовлі, а Біле братство розпродує французькі електрочайники. Насправді, нічого надзвичайного...

Коли: о 19.00
Де: кнайп-клуб "Купідон", вул. Пушкінська, 1-3
Вхід вільний

Вечір благодійний: аукціон до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая - це свято, коли добрими справами творять дива. В цей день особливої уваги потребують діти, які позбавлені батьківського піклування, серед них - вихованці Святошинського дитячого будинку-інтернату. Це діти-сироти з інвалідністю, і для полегшення розвитку та подолання хвороб вони потребують спеціального реабілітаційно-лікувального обладнання - функціональної кімнати. Третій Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая - це можливість допомогти дітям, придбавши лоти - речі відомих українців, та також новорічні прикраси, вироблені викованцями дитячих садків та шкіл для дітей інтернату. Ви можете зробити добру справу і стати міценатом - справжнім Святим Миколаєм!

Серед лотів  - хай-тек екскурсія Києвом з мером міста Віталієм Кличком, футболка від Гайтани, гітара Валерія Харчишина, окуляри україїнської дизайнерки Ірини Коровай від Василіси Фролової, футболка збірної України по футболу з автографом Андрія Шевченка та багато іншого. На благодійників чекають святкова атмосфера, зіркові гості та розіграш призів.

Коли: о 19.00
Де: Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20А
Заявки на участь надсилайте на електронну пошту - zhinochekrylo@gmail.com 
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 228 - 06 - 80 або (073) 438 - 23 - 63