На Контрактовій влаштували «казкову зиму»

На Контрактовій влаштували «казкову зиму»

Поринути у справжню атмосферу новорічної казки зовсім не складно, варто лише завітати на Контрактову площу, де Вас зустрінуть величезна красуня-ялинка, фантастичні «звірі» та Святий Миколай…

Гостей розважають піснями за участю оркестру та відомих українських гуртів, серед яких «Львівські фанфари», RIYA, LCA, Фіолет, ТНМК. Для тих кому подобається романтика з висоти пташиного польоту, працює  оглядове колесо, до речі з нього відкривається дивовижний вид на парк ілюмінацій.

На новорічно-різдвяному ярмарку представлені страви української та грузинської кухні та зігріваючий душу й тіло - глінтвейн.

Киянка Маргарита разом з сім`єю завітала на відкриття ялинки та ділиться враженнями з «Вечіркою».

-Атмосфера свята дійсно вирує у повітрі, справжня казка… Ми з чоловіком дуже багато працюємо, сильно втомлюємось і сил на новорічний настрій не вистачає, проте сьогодні, у нас випала чудова нагода всією сім`єю відпочити і прогулятись містом. Ми обрали саме цю локацію, тому що по-перше ми тут познайомились і це надихає на приємні спогади, а по-друге тут дуже гарно. Особливо створює настрій парк ілюмінацій.  Діти ж навідалися у гості до Св. Миколая, та покаталися на оглядовому колесі разом з нами - коментує Маргарита Данілюк.

Художника Анатолія приваблює саме стилістика  ялинки  і фантастичних арт-об`єктів.

-Я дуже люблю стиль Марії Примачеко. Признаюсь чесно іноді їй наслідую, тож ялинка вбрана у її стилі мене ну дуже привабила як художника, як людину естета…І взагалі Поділ -це місце творчих особистостей, сюди можна приходити за натхненням. Ту казку, яку створили на Контрактовій площі, я обов`язково відтворю на холсті – розповів Анатолій Берко.

Дітей дуже приваблювала  резиденція Святого Миколая, 10-річний школяр Дмитро поділився враженнями.

-Я навідався у резиденцію Миколая та попросив вибачення за погані оцінки у школі, сподіваюся це ніяк не вплине на кількість моїх подарунків, оскільки бути чесним справа не з легких, а я чесний – відверто розповів Дмитро Лук`янець.

Отже, «Вечірка» бажає Вам гарно провести час.