Що чекає на Троєщину у новому році: парки, стадіони, школа

Що чекає на Троєщину у новому році: парки, стадіони, школа

Як повідомила депутат Київради Ганна Старостенко, прийнятий Київрадою  головний документ, за яким столиця житиме наступного року, - бюджет на 2019 рік - принесе багато позитивних змін для мешканців Троєщини.

- Що він передбачає для нашої Троєщини? По-перше, ми розпочнемо будівництво довгоочікуваного садочку на Радунській у 24-му мікрорайоні та капітальний ремонт садочку № 782 на Сабурова, 16-а, який вже довго не працює за своїм призначенням. На нас також очікує робота над проектом школи у ЖК Милославичі та над прибудовою до школи № 320, - пише Ганна Старостенко у Фейсбук. - По-друге, ми продовжимо будувати наш парк вздовж проспекту Ватутіна (Шухевича).  

На Троєщині також з’являться нові сквери на площі Анкари та поруч з озером Верхнє Вигурівське.  Ми відновимо пам’ятний знак жертвам Чорнобиля та завершимо роботи над парковою зоною поруч з ним.

По-третє, відкриємо нову амбулаторію сімейної медицини на Будищанській, завершимо ремонт амбулаторії у с. Троєщина та будемо працювати над проектом нашого стратегічного об’єкту - районної лікарні!

По-четверте, як тільки зійде сніг, ми почнемо будувати нові транспортні розв’язки на перетині вулиці Бальзака з вулицеюКаштановою та просп. Ватутіна (Шухевича).

 Також наступного року у нас з’явиться суперовий стадіон між школами 250 та 263 та надсучасний бібліохаб у бібліотеці №115.

А ще нам вдалося збільшити бюджет району на 80 млн. грн у порівнянні з тим, що було у проекті цього документу ще тиждень тому. А це значить, що у нас буде більше ремонтів садочків, шкіл, міжквартальних проїздів та доріг.
Дякую усім, хто долучився до розробки цих пропозицій та включення їх до бюджету міста! Наступного року нас чекає багато роботи!