Скільки коштує одягнути дитину на карнавал у столиці

Скільки коштує одягнути дитину на карнавал у столиці

В очікуванні зимових свят у повітрі вирує справжня атмосфера казки… Для дітей це чудова можливість перевтілитися в  улюбленого героя з книги, фільму чи мультика на святкуванні Нового року у садочку чи школі.

Скільки коштує одягнути дитину на карнавал у столиці?

У  гіпермаркеті «Епіцентр» величезний вибір костюмів. Наприклад, вбрання «Мушкетера» коштує 300-400 грн, «Принцеси» -  300 грн,  «Супермена» від 500 грн.

У «Ашані» цінова політика така: вбрання дитячого «Діда Мороза» 129-200 грн, «Сніжинки» - 349-478 грн,  «Білочки» 359грн.  Також є величезний вибір аксесуарів: обручі, перуки, капелюшки та бороди, цінова політика -  від 6 грн.

Для тих, хто не має часу бігати по магазинах, а замовляє онлайн, «Вечірка» проаналізувала сервіси оголошень.

На «ОЛХ» вбрання «Зайчика» коштуватиме від  100 грн, «Вовка» 200-300 грн, «Білосніжки» - 250грн. Пропонують нові, зшиті на замовлення костюми, так і ті, які одягали на одне чи два свята.

Сервіс оголошень «Шафа» не поступається «ОЛХ» у різноманітті пропозицій: «Ельф» - 220 грн. «Лего-лицар» - 190- 500грн, «Спайдермен» - 160 грн.

Для тих батьків, які впевненні в тому, що їхня дитина не одягне карнавальний костюм більше одного разу, найкраще брати костюм на прокат.

Проте у цьому випадку трохи більше мороки. Клієнт зобов'язаний повернути костюм в тому ж стані, в якому він був отриманий, якщо ж якийсь елемент одягу пошкоджено, то доведеться відшкодовувати збитки (для цього є окремий прейскурант).

Орендувати сукню «Принцеси» можна навіть за 150 грн,  «Снігової королеви» за  400 грн, «Принц» або «Король» обійдеться у 180 грн.

Костюм «Бетмена» - 300 грн.,  «Грибочка» -200-300 грн., «Динозаврика» 300грн. «Дарт Вейдер» - 300 грн. пишні сукні на дівчат від 200 грн.

Лідером карнавальних костюмів для хлопчиків залишаються улюблені супер-герої  та Лего-лицарі.

Дівчата ж завжди віддають перевагу ніжності та елегантності обираючи для себе сукню принцеси.

Хто диктує моду?

Однозначно, моду на новорічні костюми диктують улюблені герої (або ж сценарії на святкових ранках у школі;). Тож, поцікавтесь у дитини, ким би вона мріє бути.

Враховуючи, що 2019 рік – рік Свині, магазини пропонують на дітей костюми поросят.

Коштують вони не дорожче, ніж інші вбрання. Та не кожна дитина погодиться бути свинкою, проте такі кольори, як рожевий та кораловий будуть актуальні для суконь та сорочок.