У суботу Софійська площа стане місцем молитви за Автокефалію

У суботу Софійська площа стане місцем молитви за Автокефалію

Паралельно з проведення Об’єднавчого Собору у Храмі Софії Київської, на Софійській площі відбудеться Об’єднавча молитва.

Не тільки кияни – тисячі українців зберуться, щоби під стінами Софії продемонструвати підтримку у боротьбі за Автокефалію, за рідну українську православну церкву.

Від самого ранку і до моменту оголошення результатів Собору до присутніх звернуться визнані моральні авторитети Нації: громадські діячі, актори, співаки, поети, письменники, лікарі, юристи, вчені, вчителі. 

У своєрідному марафоні візьмуть участь Тарас Петриненко, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Ганна Липківська (правнучка митрополита Василя Липківського), Сергій Жадан, Фома, Мирослав Гай, Марія Бурмака, Роман Семисал, Оксана Забужко, Тельнюк:сестри, гурти «Хорея козацька» і «Рутенія», Діля. 

Військові капелани не тільки молитвою підтримають наш дух, але й розкажуть про очікування воїнами на передовій рішень Собору. Сцена на Софійській стане місцем молитви, місцем одкровень та закликів до єдності. Над Святою Софією прозвучить головна новина – про рішення Об’єднавчого Собору. Ця подія постане поруч з проголошенням Незалежності України. Приходь підтримати! Приходь творити історію!?  - закликають організатори. 

Коли: 15 грудня о 9.00 
Де: Софійська площа