Браконьєри на Оболоні: діти викликали рибоохорону

Браконьєри на Оболоні: діти викликали рибоохорону

Вперше діти звернулися по допомогу до рибоохоронців Київщини. Як повідомляє Київський рибоохоронний патруль,  днями надійшло звернення про  факт правопорушення на одному із озер столиці. Рибоохоронці відразу ж виїхали на місце вказаної події. Яким було здивування інспекторів, які прибувши до водойми побачили заявників… Ними були діти!

Двоє друзів, 13 та 14 років, прогулювались поблизу озера Кирилівське, що у Оболонському районі столиці та підійшовши до водойми виявили ліску, яка була прив’язана до вимостки. Піднявши її, школярі виявили заборонене знаряддя лову “екран”. Не гаючи часу, хлопці через мережу інтернет відразу ж знайшли номер “гарячої лінії” Держрибагентства України, а вже потім спеціалісти направили дане повідомлення до Київського рибоохоронного патруля.

Виявити власника сітки виявилося неможливим. Тож рибоохоронці подякували хлопцям за добру справу, вилучили заборонене знаряддя лову з водойми та склали акт виявлення безхазяйного майна.

-Під час проведення рейдів інспектори проводять профілактичні та роз’яснювальні бесіди, активно ведеться офіційна сторінка Київського рибоохоронного патруля у фейсбук в форматі “питання - відповідь”, проводяться роз’яснення через “гарячу лінію”. Завдяки цьому, вже сьогодні спостерігається значне підвищення культури рибальства як дорослих, так і дітей. Але ми на цьому не зупиняємося! Ще багато чого не зроблено, але ми впевнено рухаємося у вірному напрямку! - наголосив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Не забувайте, що діти, в першу чергу, беруть приклад з дорослих. Тож наполегливо просимо всіх дорослих подавати нашим нащадкам гідний приклад!

Нагадаємо, при виявленні ймовірного порушення прохання оперативно повідомляти на “гарячу лінію” Київського рибоохоронного патруля за номерами: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.