До нового року у Києві продадуть 40 тисяч карток: днями запустять електронний квиток у Києві

До нового року у Києві продадуть 40 тисяч карток: днями запустять електронний квиток у Києві

Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян у коментарі «Вечірньому Києву», тестування валідаторів та електронного квитка добігає кінця.

-Днями перевірив, як функціонують системи зчитування та видачі квитків і карток. Виявили кілька моментів, які вимагають коригування, вони будуть виправлені спеціалістами у найближчий час, - говорить Дмитро Давтян. – Мені не сподобалося, що система не попереджає пасажира, скільки оплачених поїздок залишилося на картці. Тому дав доручення доробити цю функці. Нині завершується  промислово-тестовий етап перевірки системи. По суті, система готова, і ми плануємо запустити її в певному обсязі для використання вже за кілька днів. До кінця року є плани реалізувати 40 тисяч електронних карток для оплати проїзду у всіх видах транспорту у столиці. Безперечно, такий вид оплати допоможе зекономити значні кошти, а головне – порахувати всіх перевезених пасажирів-льготників, аби чітко визначити розмір відшкодування за їх перевезення транспортним підприємствам.

Нагадаємо, «Картку киянина» її власники мають обов’язково прикладати до валідаторів у салонах наземного транспорту, як у метро.

На фото: Так виглядає квиток і картка для користування валідаторами у транспорті