Навігатор на 14-те грудня: куди піти у Києві

Навігатор на 14-те грудня: куди піти у Києві

Вечір з правами людини: "Arts for Human Rights"

Виставка “Arts for Human Rights” є результатом діалогу та колаборації громадських активістів та митців, які за один день розробили арт-проекти, покликані привернути увагу до питання прав людини в Україні. Ці роботи нагадують про виклики, які існують в нашому суспільстві, та закликають переосмислити те, що ми можемо помилково приймати як належне.

Коли: 18.30
Де: America House Kyiv, вул. Миколи Пимоненка, 6
Вхід вільний, потрібен паспорт або посвідчення водія

Вечір поттероманів: LARP-квідич в Україні і де його шукати

Книгарня "Є" спільно з видавництвом "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" та спілкою поттероманів України запрошує взяти участь у заході, що присвячений наймагічнішому спорту в світі - квідичу. Говоритимуть про LARP (live action role-playing games) - що це таке, хто такі ці «рольовики», чим вони займаються і як туди потрапити, про Wizarding World - яким чином можна долучатися до улюбленого світу, коли усі книжки про Гаррі Поттера вивчені напам’ять, а також про те, як квідич став реальним спортом, як в нього грають в Україні, і як проходять квідичні чемпіонати.

Коли: о 18.30
Де: книгарня "Є", вул. Хрещатик, 46
Вхід вільний

Вечір з українським кіно

Кінематографісти громадського об’єднання СУК \ CUC (Сучасне Українське Кіно) презентують фестивальні новинки 2017-2018 років:  В програмі -  «Гойдалки» Вікторії Сочивець, «Післясмак». Юрія Катинського,  «Київська історія». Михайла  Маслобойщикова.  Від народження ідеї до особливостей зйомки матимете змогу поцікавитись у самих авторів.

Коли: о 19.00
Де: Кіноклуб Могилянки, вул. Набережно-Хрещатицька, 27 (1 пов., зала 13),
Вхід вільний

Вечір театральний: "Та одружуйтеся вже!"

Про любов, яка трапляється в найнесподіваніші моменти нашого життя. Освідчитися в коханні і бути щасливим чи бути правим, відстоюючи свої інтереси? Хто більше вірний у шлюбі - чоловік чи жінка?  Про яскравi моменти у стосунках дивiться у виставi Вiльного театру за творами А.П.Чехова «Ведмiдь» та «Освiдчення».

Коли: о 19.00
Де: Центральна районна бібліотека ім.П.Г.Тичини, вул. Андрея Шептицького, 24
Вартість квитка: 100 грн.

Вечір інтелектуальний: «Пропаганда 2.0» Георгія Почепцова 

Георгій Почепцов - автор більш ніж сорока книг у сферах висвітлення інформаційної війни, ідеології, розповсюдження пропаганди, її аналізу. В новому виданні розмірковує про пропаганду, яка стала частиною інформаційних війн сучасних держав. 

Коли:о 19.00
Де: Довженко книги.кава.кіно, вул. Бульварно-Кудрявська, 43-А
Вхід вільний, потрібна реєстрація  https://goo.gl/sMfTD8

Вечір мистецький: вернісаж в новій галереї

Перша виставка галереї сучасного мистецтва The Naked Room  об'єднає проекти Олени Субач “На межі” та В’ячеслава Полякова “Львів – Божа Воля”. Олена та В’ячеслав мешкають, переважно у Львові, проте предметом їхнього інтересу є не “культурна столиця”, а її символічний антипод — українська провінція. Майже кожного вікенду художники вирушають у подорож до невеликого міста чи селища, де спрямовують свій погляд на місцеву візуальну мову.

Коли:о 19.00
Де: вул. Рейтарська, 21
Вхід вільний

Вечір пізнавальний: "Французи в історії Києва"

Cаме французький мандрівник-картограф, що вів подорожні нотатки, своєю книгою і картами фактично вписав Україну в європейський контекст того часу. А відомий французький письменник на Контрактовому ярмарку дивувася  38 сортам хліба! Всі вони описували свої враження і як же це цікаво - зрозуміти, якими, в їхніх очах, були ми, кияни. Як вони сприймали Хрещатик, Деміївку і Лавру. Як Київ приймав світових знаменитостей. Про це та про багато іншого - на лекції Михайла Кальницького, письменника і києвознавця.

Коли: о 19.00
Де: Контрактова площа, 7, вхід в арку з вул.Фролівська (між №1 і №3)
Вартість квитка: 180 грн.

Вечір музичний: Моцарт і Шостакович

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України виконає музику до фільму "Гамлет" та симфонію  №14, Дмитра Шовстаковича, а також симфонію №14 Моцарта, написану композитором в 15-річному віці. Солісти - Анатолій Кочерга (бас) та Алла Родіна (сопрано).

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-300 грн.