Віталій Кличко: Ухвалений бюджет на 2019-й рік – це бюджет подальшого розвитку столиці

Віталій Кличко: Ухвалений бюджет на 2019-й рік – це бюджет подальшого розвитку столиці

87 депутатів Київради. Мер зазначив, що кошторис столиці на 2019-й рік складатиме понад 57 млрд грн – на 5 мільярдів більше, ніж цьогорічний.  Про це повідомили в прес-службі мера.

-Цей документ дуже важливий для подальшого розвитку нашого міста. У ньому враховані інтереси кожного мешканця столиці. І мені приємно відзначити, що з року в рік кошторис Києва збільшується. Ці кошти ми направляємо на медицину, освіту, соціальний захист, розвиток інфраструктури, реформування системи ЖКГ, – заявив Віталій Кличко.

Мер столиці подякував усім депутатам Київради та керівникам департаментів КМДА за ефективну роботу над проектом бюджету. За його словами, у міста ще є потенціал, аби ще збільшити надходження до столичного бюджету.

-У нас є багато напрямів для збільшення надходжень до бюджету. Це, наприклад, – збільшення надходжень і від туристичних зборів, і від впровадження цивілізованої системи паркування, і від прозорих конкурсів на розміщення торгових точок, – підкреслив мер.

Традиційно найбільше коштів заплановано спрямувати на сферу освіти. Фінансування цієї галузі передбачене на рівні 17,9 млрд грн.

На охорону здоров’я заплановано спрямувати – 10,7 млрд грн, на соціальний захист киян – 8,8 млрд грн, на транспортну інфраструктуру – 6,9 млрд грн, на житлово-комунальне господарство – 5,5 млрд грн.