Щедрий Миколай у Київраді збирає кошти для поранених

Щедрий Миколай у Київраді збирає кошти для поранених

У Київській міській раді проводять благодійний ярмарок “Щедрий Миколай”, де збирають кошти на підтримку поранених, які лікуються у Київському військовому госпіталі. Усі бажаючі допомогти, можуть залишити будь-яку суму, а натомість покуштувати чай, каву та різні смаколики.

Ярмарок відбувається у кулуарах біля сесійної зали. Організувала його постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

- Благодійний ярмарок для підтримки воїнів, які знаходяться на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі, - говориться в оголошенні, розміщеному організаторами.

Київські обранці із задоволенням смакують наїдками, залишаючи кошти на благодійність. За спостереженням ВК, звичайний внесок депутата для допомоги воїнам становить 200 грн.

Пригощаються і відвідувачі Київради-представники громадськості, які прийшли на сесію. Однак внески роблять трохи скромніші — від 10 до 50 грн.

Нагадаємо, до Дня Збройних сил України біля мерії влаштували обідню перерву по-армійські — представники волонтерської організації частували перехожих солдатською кашею.