Експортно-імпортні операції столичних підприємств принесли у бюджет 22 мільярди

Експортно-імпортні операції столичних підприємств принесли у бюджет 22 мільярди

З початку року Київською міською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 22,1 мільярди гривень податків і зборів, сплачених суб‘єктами господарювання при експортно-імпортних операціях з товарами. Це перевищило минулорічний показник січня-серпня на 7,4 мільярди гривень. Таким чином, цьогоріч, до держбюджету щоденно надходило 138,4 мільйони гривень. Про це повідомили в прес-службі ДФС у м.Києві.

В розрізі товарів, до п‘ятірки основних бюджетоформуючих позицій, що імпортувались в Україну у поточному році, традиційно для столиці залишаються різноманітні добрива, стаціонарні та мобільні телефони, нафта та нафтопродукти, машини автоматичного оброблення інформації, легкові автомобілі та інші моторні транспортні засоби.

Завдяки заходам з контролю за повнотою оподаткування товарів, митне оформлення яких здійснювалось в столичній митниці, до бюджету додатково спрямовано 441,8 мільйони гривень, з яких 418,6 мільйонів – за результатами контролю митної вартості товарів, решта – контроль за класифікацією товарів та країною походження.