Сонячні ліхтарі встановили на Воскресенці завдяки Громадському бюджету

Сонячні ліхтарі встановили на Воскресенці завдяки Громадському бюджету

Вулиці Воскресенки освітлюють ліхтарі, які працюють від сонячної енергії. Їх встановили у рамках Громадського бюджету-2018. Вартість 7-ми нових автономних ліхтарів становить 370 тис. грн.

 - Я завжди підтримую ініціативи мешканців нашого району. Сьогодні Воскресенка стала комфортнішою та світлішою. Ліхтарі з сонячними панелями встановлено біля будинків за адресами: вул. Запорожця, 3, бул. Перова, 16в і 18а. Інноваційне освітлення дозволяє економити кошти та електроенергію, - зазначає депутат Київської міської ради Тарас Криворучко

Автор проекту Олександра Сельцова каже, що раніше були проблеми з освітленням біля будинків. Вона намагалася розв'язати проблему через ЖЕК і КП "Київміськсвітло", але це не дало результатів.

- Через 1,5 року «роботи з запереченнями» мій проект 653 "Освітлення прибудинкових територій автономними ліхтарями на сонячних батареях" перетворився на реальність, - говорить активістка Олександра Сельцова.

Крім того, у Києві з’явиться сенсорне освітлення на переходах. На 163 об’єктах у столиці ліхтарі замінять на сучасні LED-лампи за 300 мільйонів. Мер Києва Віталій Кличко розмістив відеоролик, в якому показано нове освітлення столичного Набережного шосе.

Нагадаємо, перші підсумки Громадського бюджету у Києві: 69 проектів реалізовано