Як правильно обрати штучну ялинку у Києві

Як правильно обрати штучну ялинку у Києві

Перед Новим роком у батьків багато приємних клопотів – купівля подарунків для дітей, декорування всією родиною житла, прикрашання ялинки. 

Проте, не всі батьки знають, що ялинки, вироблені зі штучних матеріалів, можуть бути шкідливими для дітей. Яких порад слід дотримуватись, обираючи новорічну зеленю красуню, розповіли у Святошинській райдержадміністрації.

Причин для вибору штучної ялинки може бути декілька: алергія когось із родини на хвойні дерева; бажання полегшити прибирання житла; намір не витрачати щороку гроші на природне дерево. До того ж, рішення обрати штучну ялинку також є екологічно-дружнім, адже що більше людей користуватиметься штучними ялинками, то менше вирубуватимуть природні.

1. Обираючи штучну ялинку, насамперед зауважте: штучна ялинка повинна мати санітарно-епідеміологічний висновок Міністерства охорони здоров’я України. Обов’язково попросіть продавця показати вам цей документ, адже штучна ялинка знаходитиметься у вашій оселі не один рік.

2. Перш ніж купувати ялинку, якою б гарною, «пухнастою» та прийнятною за ціною вона не була, обов’язково дізнайтеся, з якого матеріалу вона виготовлена.

3. Також слід перевірити міцність ніжок, гілок та голочок. Якщо ялинка має неприємний запах – не слід сподіватися на те, що він «вивітриться», бо це є сигналом наявності токсичних речовин у матеріалі. 

Важливо: у будь-якому разі не варто ставити штучну ялинку в кімнаті, де спить дитина.