У Києві всю ніч розчищали дороги й координували дії за допомогою нової електроніки

У Києві всю ніч розчищали дороги й координували дії за допомогою нової електроніки

 Станом на 7.15 ранку  дороги у Києві розчищені до чорного асфальту. Снігопад не припиняється. Уночі на прибирання столичних вулиць від снігу вийшли колони техніки.  У парках столиці, зокрема Подільського району вже працюють бригади «Київзеленбуду» та засоби малої механізації, які розчищають нічні наноси снігу.

Всю ніч на дорогах столиці працювали бригади спеціальної техніки «Київавтодору». Про це повідомив керівник КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв. Комунальні служби столиці, за його словами, працюють цілодобово, аби забезпечити життєдіяльність міста під час негоди. Уночі, як і вдень, на вулицях Києва працює 363 одиниці спецтехніки. У тому числі – 73 бригади з ручного прибирання, які, зокрема, посипають тротуари спеціальною сумішшю. Київавтодор використав на повну потужність нову електронну систему керування дорожньою технікою, яку запустили в роботу позавчору. Фото з камер спостереження нової системи.

-Цієї ночі на вулиці Києва вийшли колони спецтехніки. Це дозволяє більш ефективно прибирати дороги від снігу. Особливу увагу ми приділяємо і розчищенню тротуарів та зупинок громадського транспорту, – зазначив Олександр Густєлєв.  

Міська влада закликає столичних водіїв без нагальної потреби не виїжджати у місто на приватному автотранспорті і користуватися громадським транспортом. За прогнозами синоптиків, у Києві до 14 грудня триватимуть сильні снігопади. Рівень опадів очікується до 20 сантиметрів снігу.