На лівобережжі столиці з світанку розчищають дороги від снігу та не зупиняються й досі

На лівобережжі столиці з світанку розчищають дороги від снігу та не зупиняються й досі

З 05:00 уся спецтехніка комунальних підприємств  Дарницького, Деснянського й Дніпровського районів залучена для розчищення снігу. Малогабаритна спецтехніка та бригади з ручного прибирання в оперативному режимі обробляють тротуари, підходи до наземних та підземних пішохідних переходів та зупинки громадського транспорту. Триває обробка доріг та вулиць лівобережжя посипальними матеріалами для боротьби з  ожеледицею та забезпечення безпечного руху транспорту. Робота по розчищенню районів від снігу продовжується в безперервному режимі, - повідомляє Дарницька РДА. Дякуємо усім, хто долучився і допомагає!  

У Дніпровському районі 700 співробітників комунальних підприємств та 70 одиниць спецтехніки прибирають територію району від снігу.

У Деснянському районі станом на 17:00, 64 одиниці спецтехніки та 586 комунальників прибирають головні транспортні артерії, пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, прибудинкові території житлових будинків та інші важливі об’єкти інфраструктури. Наразі прибрано 1329 тис кв.м. балансових територій будинків комунальної власності, 100 км доріг та 6 га території парків ы скверів. Під час прибирання було використано 4,3 т піскосоляної суміші та 20 т солі.

Також працівники відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації проводять рейди територією району для виявлення недоліків з прибирання снігу та накрижень. Інспектори проводять моніторинг комерційного сектору – зупинові комплекси, територію ТЦ, ринків, стоянки, МАФ, БПО та, у разі виявлення недоліків, вносять приписи, складають адмінпротоколи. Сьогодні складено 78 приписів по неякісному прибиранню снігу.

Деснянська райдержадміністрація звертається до водіїв із проханням не паркувати автомобілі обабіч доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування районом. Автомобілі, що заважатимуть розчищати автошляхи від снігу, будуть евакуйовані.

Так розчищали сьогодні Дарницький район