У Київ з 6 години ранку знову не пускають фури: до особливого розпорядження

У Київ з 6 години ранку знову не пускають фури: до особливого розпорядження

Обмеження на в’їзд до Києва великогабаритного транспорту, знову відновлені з 6 години ранку. Вчора з 21 години через Київ пропустили групами великогабаритні транзитні вантажівки. Обмеження  діятиме до покращення погодних умов. На трасах біля Києва розгорнули пункти обігріву для водіїв. Про це нагадує Київська міська держадміністрація.

Про  зняття заборони на в'їзд буде повідомлено додатково. Про це поінформували в Управлінні з питань цивільного захисту.

Обмеження було введено вчора  перед вечірньою годиною пік, щоб забезпечити належне прибирання міста від снігу та пересування транспорту дорогами столиці. Прибирання доріг також проводилося протягом ночі і на світанку.

У КМДА нагадують, що за прогнозом Укргідрометцентру, снігопад триватиме уночі та вдень 13 грудня. У зв’язку із цим,  водіїв закликали не користуватися приватними автомобілями, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки та не спричиняти заторів на автошляхах столиці.

Також просять не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та в не передбачених для цього місцях. Авто, що заважатимуть проходженню снігоприбиральної техніки, евакуюватимуть.