Дитячі подарунки звільнили від податків

Дитячі подарунки звільнили від податків

Головне управління ДФС у м. Києві нагадує, що на час новорічно-різдвяних свят (у період з 15 листопада поточного до 15 січня наступного року) дитячі святкові подарунки, а також квитки на новорічно-різдвяні заходи для дітей, звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ).

Про це повідомляє офіційний сайт ДФС.  

- Положеннями Закону №2117 передбачено, що операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій, щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року, звільняються від оподаткування ПДВ, - йдеться у повідомленні.

За інформацією фіскальної служби, ця норма встановлюється преамбулою Закону України від 30 листопада 2000 року №2117-III “Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків” . Там визначено, що даний Закон регулює деякі питання фінансування заходів, пов’язаних з організацією новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків, як виняток із загальних положень, встановлених Податковим кодексом України.

Нагадаємо, майже півмільйона звернень надійшло з початку року до сервісних центрів ДФС у столиці.