Пенсіонерів навчать, як визнати родичів недієздатними

Пенсіонерів навчать, як визнати родичів недієздатними

13 грудня  2018 року в 11:00 у Центральній районній бібліотеці імені Ф. М. Достоєвського (м. Київ, вул. Освіти, 14-а) відбудеться правоосвітній семінар з теми: «Порядок визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними».

До участі в заході запрошуються кияни, які досягли пенсійного віку та цікавляться питаннями практичних аспектів реалізації власних конституційних прав та законних інтересів.

-На  семінарі пенсіонери зможуть дізнатися про судовий порядок визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, правові наслідки визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, перелік осіб, які можуть бути заявниками у судових справах про визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, вимоги до написання заяви про визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, - повідомляють у Четвертому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у семінарі є безкоштовною.

Довідки за телефонами: (044) 593 97 61, (044) 243 74 84.

Нагадаємо Центральною районною бібліотекою імені Ф.М. Достоєвського спільно з Четвертим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Академією адвокатури України, Rotaract Club Kyiv Multinational та Компанією адвокатів «Юлія Негребецька та Олександра Ковальова» започатковано Правничий хаб для людей старшого віку – майданчика правоосвіти, де проходять безкоштовні правничі тренінги для підвищення правової спроможності киян, які досягли поважного віку.