Як працюватимуть банки на свята: НБУ опублікував графік

Як працюватимуть банки на свята: НБУ опублікував графік

Національний банк України оголосив графік роботи системи електронних платежів та банківської системи країни протягом новорічних свят від 22 грудня до 7 січня.

  • 27, 28 грудня 2018 року СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня – на дві години. 
  • 29 грудня 2018 року до 13.00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до НБУ та органів Державної казначейської служби України. Національний банк та органи Державної казначейської служби України можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15.00.
  • 30, 31 грудня 2018 року, 1, 5, 6 та 7 січня 2019 року СЕП, система електронної пошти нацбанку, депозитарій НБУ, Система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюватимуть.
  • 2 січня 2019 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.
  • 3, 4 та з 8 січня 2019 року СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

Від 29 грудня до 3 січня включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, розрахований НБУ 28 грудня 2018 року.

- Банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів у святкові дні, - наголосив регулятор.

Раніше ВК підготував інфографіку про вихідні протягом січня та загалом 2019 року.