Київ приготувався до хурделиці: вся прибиральна техніка на дорогах, автомобілі прибиратимуть евакуатором

Київ приготувався до хурделиці: вся прибиральна техніка на дорогах, автомобілі прибиратимуть евакуатором

Як повідомляла «Вечірка», сьогодні о 16 годині транзитний рух вантажівок через Київ буде закрито. Через погіршення погодних умов. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Для водіїв великовантажних машин, що скупчуватимуться на під’їздах до міста розгорнуть пункти обігріву. Наразі такі пункти вже розгортають у передмісті поряд з основними трасами.

За словами Петра Пантелєєва, сьогодні о 4.50 ранку всі комунальні служби і рятувальники заступили на чергування. Машини Київавтодору провели превентивну обробку доріг. Але за прогнозами синоптиків очікується погіршення погодних умов, снігопад стане інтенсивнішим під вечір.

-На дороги столиці зранку вивели 363 одиниці дорожньої техніки й 72 бригади з ручного прибирання (502 робітники). З погіршенням погоди до роботи стануть 370 одиниць та 54 нові машини малої механізації, що прибиратимуть зупинки тротуари, - сказав петро Пантелєєв. - Наразі інспектори з благоустрою проводять попереджувальну роботу з балансоутримувачами територій, щодо необхідності своєчасного прибирання снігу. Через кілька годин почнуть виписувати штрафи.

Петро Пантелєєв подякував киянам- власникам приватних авто за те,що вони сьогодні скористалися комунальним транспортом, і висловив прохання завтра й післязавтра також їздити в тролейбусах і метро. Щодо чуток про закриття шкіл через снігопади, то таке рішення не приймалося. Але ймовірне, якщо ситуація надто ускладниться. За прогнозом погоди, до п’ятниці у столиці може випасти до 20 сантиметрів снігу.

Щодо використання на вулицях столиці сучасних снігоплавильних комплексів, ген директор КК «Київавтодор» олександр Густєлєв повідомив, що місто має на меті їх придбати найближчим часом і використати. Нині триває тендер на закупівлю цих механізмів.

Киян-водіїв попередили: всі неправильно припарковані авто. Що заважають прибиранню снігу, будуть переміщувати за допомогою евакуаторів.