Вмикай гучніше: як вибрати музичний підсилювач у столиці

Вмикай гучніше: як вибрати музичний підсилювач у столиці

Купівля гарного підсилювача потужності - завдання, яке під силу тільки професіоналові. Однак іноді з проблемою вибору стикаються і далекі від звукової індустрії люди. 

У нашій статті фахівці інтернет-магазину Muzline.ua розкажуть про те, як вибрати оптимальну модель підсилювача https://muzline.ua/usylytely/ для вирішення конкретних завдань.

Що пропонує ринок?

На сучасному вітчизняному ринку представлена ​​величезна кількість моделей підсилювачів потужності різного типу і для різних сфер застосування.

Основу складають три категорії:

  • професійні (для сцени і студії);
  • побутові і призначені для користувача девайси (для домашніх акустичних систем, і систем інформаційного масового оповіщення);
  • інструментальні голови.

Власне, як видно з назви кожної категорії, сфера їх застосування досить чітко окреслена. Тому якщо вам необхідний підсилювач потужності для сцени або студії, зверніть увагу на першу категорію. У неї, як правило, входять девайси середньої і високої потужності, розраховані на роботу в умовах інтенсивної експлуатації з потужним звуком у великих і середніх за розміром приміщеннях (в концертних залах, ресторанах, кафе, клубах і так далі).

Побутові підсилювачі потужності, та ті що призначені для користувача застосовуються для обслуговування пасивних акустичних систем побутового та промислового класу, це як звичайні домашні кінотеатри та стереосистеми, так і великі системи звукового оповіщення, наприклад, в торгових приміщеннях, офісах, конференц-залах і так далі. До таких девайсом пред'являються зовсім інші критерії якості, головний серед яких - безперебійна робота, ясність і точність передачі нюансів звуку, і довговічність. Як правило ці пристрої мають малу потужність, компактні і прості в експлуатації, що не потребують додаткового налаштування та обслуговуванні, що витримують інтенсивне навантаження.

Одна з найбільших категорій - це підсилювачі потужності для музичних інструментів (електрогітар, електробасов і тому подібного).

Вони застосовуються як в концертній, так і в студійній роботі, оскільки не завжди інструменти пишуться безпосередньо в лінію, іноді особливою цінністю наділяється звук певного підсилювача, так як дійсно одне з побічних властивостей підсилює апаратури - це специфічне забарвлення звуку.

Варто відзначити, що галузі використання різних типів підсилювачів практично не перетинаються, тому девайси різних категорій практично нездатні один одного замінити, що в кінцевому рахунку суттєво полегшує вибір.

Матеріал розміщений на правах реклами.