Незвичних ляльок показують в Музеї історії Києва

Незвичних ляльок показують в Музеї історії Києва

«Лялькове Диво» -   виставка присвячена авторській ляльці і творцям цього неймовірного мистецтва. У ній беруть участь 8 українських митців, а також Рената Голашевська-Адамчик із Польщі, завдяки чому вона отримала статус міжнародного проекту. 

Виставка складається з живопису Катерини Косьяненко та Сергія Півнюка, а також ляльок Тамари Півнюк, Юлії Володарської, Катерини Калініної, Олени Коростельової, Валерія Бондаренко, Ренати Голашевської-Адамчик, Анастасії Кацан.

Лялькарі - унікальні особистості. У кожного з них своя неповторна манера інтерпретації Всесвіту, втілена в химерні вигадані автором персонажі, свої улюблені матеріали, свої секрети магічного перетворення клаптиків тканини, паперклею (paperclay – глина, що використовується для ліплення ляльки, самостійно застигає без випалювання), фарб, намистин в майже живу одухотворену істоту. Тому об’єкти експозиції дуже різні. Але їх об’єднує талант творців, їхня любов до своїх творінь і до людей, для яких ці ляльки і створюються.

Лялька – це завжди Диво, містичне створіння, яке привертає до себе любов і захоплення не тільки дітей, а й дорослих, які граються в ляльок, не бажаючи назавжди розпрощатись зі своїм прекрасним, казковим дитинством. Граються і створюють. Створюють ляльки чудові, трішки ексцентричні, але дуже душевні і доброзичливі. Митці-лялькарі - теж Диво, унікальне і непересічне у нашому не надто романтичному буденному сьогоденні.