Півмільйона звернень надійшло до сервісних центрів ДФС

Півмільйона звернень надійшло до сервісних центрів ДФС

Майже півмільйона звернень надійшло до сервісних центрів ДФС з початку року у столиці, повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

-За одиннадцять місяців 2018 року зафіксовано понад 496 тисяч звернень до столичних ЦОПів, - говориться у повідомленні на офіційному сайті ДФС.

За інформацією відомства, з початку року платникам податків у сервісних центрах ДФС столиці було надано більше ніж 483 тис. адміністративних послуг, таких як видача довідок, свідоцтв, ліцензій та інших.

Загалом, громадянам було видано понад 97 тис. карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Понад 32 тис. громадян отримали відомості з Державного реєстру про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 60 тис. ключів для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалися понад 10 тис. суб’єктів господарської діяльності, більше 50 тис. – здійснили реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій.

Окрім того, фахівцями столичних ЦОПів за одинадцять місяців підготовлено та надано понад 104 тис. довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України.

Понад 54 тис. громадян зареєструвались платниками єдиного податку та понад 48 тис. платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 28 тис. платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

Як повідомляв "Вечірній Київ", за 10 місяців 2018 року платники податків міста Києва поповнили бюджет на суму, що дорівнює податковим надходженням із трьох областей України разом узятим.

Нагадаємо, 98% податків у Києві сплатили добровільно.