Біля станції метро «Славутич» запрацюють світлофори

Біля станції метро «Славутич» запрацюють світлофори

КП «Центр організації дорожнього руху» повідомляє, що здійснює роботи по спорудженню світлофорного об’єкту біля станції метро «Славутич»: світлофори незабаром регулюватимуть рух транспорту та пішоходів на перехрестях вулиці Центральної та вулиць Малоземельної та Зарічної. Це підвищить безпеку дорожнього руху та пропускну здатність цих перехресть, так і впорядкувати міський простір загалом, адже територія поруч зі станцією метро фактично сформувалася стихійно.

Територія біля станції метро «Славутич» фактично виконує функції транспортно-пересадкового вузла, адже зараз чимало дач на Осокорках використовується киянами як житлові будинки, люди тут живуть весь рік, – зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху». – Поступово тут відкривалися супермаркети, з’явилися МАФи. Однак найближчим часом тут очікується збільшення навантаження – адже буде заселятися багатоквартирний житловий комплекс. Тож місту доводиться реагувати на такі процеси.

Наразі згідно чинних норм при будівництві та реконструкції об’єктів не здійснюється обов’язкове погодження транспортно-пішохідних схем приєднання до вулично-дорожньої мережі, тож поширеними є ситуації, коли проблеми з дорожнім рухом виникають вже на етапі будівництва чи введення об’єктів у експлуатацію.

Цей світлофорний об’єкт споруджується завдяки увазі до питання поліпшення транспортного обслуговування району з боку депутата Київради Володимира Гончарова, в межах його діяльності по округу №22 Дарницького району.