Чим здивує новорічне казкове шоу на ВДНГ

Чим здивує новорічне казкове шоу на ВДНГ

Під час  свят в Києві пройдуть покази нового сімейного шоу «Winterra. Легенда Казкова краю». Історія розповість про захоплюючі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата, який потрапив в казкове крижане королівство Winterra. За легендою, колись Winterra була чудовим гостинним краєм. Але люди стали скептичнішими, перестали вірити в дива і світ Winterra змінився: став холодним і безмовним. Вхід в нього охороняється лютим морозом і закритий для сторонніх очей. Потрапити в казковий світ може лише той, хто зберіг у глибині душі віру в чудо.
Для участі в шоу були запрошені професійні танцюристи, акробати, вокалісти. Обіцяють видовищність і спецефекти.

«Winterra. Легенда Казкова краю» в цифрах:
1. Робота над шоу тривала близько 400 днів: ідея з'явилася в жовтні минулого року, а процес підготовки зайняв близько 9 місяців
2. Автором музичних композицій і головного саундтреку шоу є український музикант Юрій-Юркеш Юрченко. Він написав основний мотив для шоу і перші версії всіх 6 композицій за 72 години.
3. У цьому році глядачам покажуть 64 сеансу шоу. 
4. «Winterra. Легенда Казкова краю» об'єднає 7 різних жанрів в одному шоу. Під час мультижанрової постановки глядачів чекає вокал, хореографія, акробатика, спортивна гімнастика, workout (турніки), еквілібрування і номер зі скакалками (скіппінг).
5. У шоу візьме участь 21 актор, не включаючи дублерів. Головних героїв постановки - братів - зіграють 11-річний Єгор Конончук і 12-річний Саша Балабанов.

Коли: з 14 грудня
Де: концерт-хол ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1, павільйон №7).
Вартість квитків: 209-2499 грн.

Нагадаємо, на "Книжкових контрактах" в Українському домі презентують подарунки.