Спорткомплекс з льодовою ареною можуть побудувати на Дарниці

Спорткомплекс з льодовою ареною можуть побудувати на Дарниці

У столиці планують побудувати спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Про це повідомляє прес-служба фракції Київради «Солідарність».

Багатофункціональний спорткомплекс планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60. А за адресою Ягідна, 2 – звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15.

Разом з тим, пропонується протягом наступних трьох років провести реконструкцію спортивних комплексів «Стадіон «Старт», «Русанівець», легкоатлетичного манежу на Тичини, 18, стадіону на Алма-Атинській, 60.

У рамках Програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки, будуть створені умови для реабілітації, занять фізичною культурою для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та соціально-незахищених верств населення. Передбачено й заходи, спрямовані на оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги. Планується також відкриття технічно обладнаної локації для проведення літніх наметових дитячих таборів в рекреаційній зоні Києва.

- Місто планує збільшити фінансування даної Програми на наступні 3 роки. Якщо у 2016-2018 роках виділялося 2,1 мільярда гривень на реалізацію спортивних та молодіжних заходів, змагань, оновлення матеріально-технічної бази закладів, які реалізують політику у сфері молоді, тощо, то уже на 2019-2021 роки пропонується сума у майже 3,3 мільярда гривень. 2,8 мільярди – з бюджету міста, решта – кошти інших джерел, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції «Солідарність» Андрій Странніков.

Цільову програму «Молодь та спорт столиці» мають розглянути на одному із засідань Київради.

Нагадаємо, на історичному Подолі вже будують урбаністичний хостел з вагонів метро.