У Києві екс-банкіра підозрюють у видачі «проблемного» кредиту на 8 млн гривень

У Києві екс-банкіра підозрюють у видачі «проблемного» кредиту  на 8 млн гривень

За погодження прокуратури міста Києва повідомлено про підозру колишньому голові правління ПАТ «БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-Україна», зловживання якого завдали банківській установі мільйонних збитків. Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Так, працівниками слідчого управління ГУ НП у м. Києві в рамках досудового розслідування встановлено, що посадовець банку з метою отримання неправомірної вигоди в інтересах сторонніх підприємств одноосібно, без обов’язкової згоди членів наглядової ради та ігноруючи заборону умов кредитування, прийняв рішення про видачу ПрАТ «Донецьксталь» багатомільйонного кредиту.

Таке зловживання повноваженнями завдало банківській установі збитків на суму 8 млн гривень.

На сьогодні екс-посадовцю банку інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України. Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від ста п’ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років. Слідство триває.

Нагадаємо, у Києві чоловік просканував сигналізацію авто та вкрав барсетку