Для київських постачальників тепла знизили тарифи на електроенергію

Для київських постачальників тепла знизили тарифи на електроенергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тарифи на відпуск електроенергії для двох підприємств - основних постачальників тепла та гарячої води для киян. Так для Дарницької ТЕЦ-4 (ТОВ "Євро-реконструкція") тариф був знижений на 17% або на 0,38 грн, а для комунального підприємства "Київтеплоенерго" - на 22,8% або на 0,41 грн.

Про це повідомляє Укрінформ.

Зокрема, для ТОВ "Євро-реконструкція" тариф був знижений з 2,28 грн за кВт/год. до 1,89 грн за кВт/год. Для "Київтеплоенерго"  тариф знизився зі 1,83 грн за кВт/год. до 1,41 грн за кВт/год.

Зазначені тарифи наберуть чинності з 1 січня 2019 року.

Для довідки.  

ТОВ "Євро-реконструкція" (історична назва - Дарницька ТЕЦ-4) - джерело опалення і гарячої води для приблизно 300 тис. мешканців Лівого берега Києва, опалює 4,5 млн кв. м житлової площі у 1036-ти  житлових будинках. Постачає до Єдиної енергомережі понад 400 млн кВт/г електроенергії. Установча електрична потужність станції становить 160 МВт.

КП «Київтеплоенерго»  - це перше спеціалізоване муніципальне підприємство, що з 1 травня 2018 року є виконавцем послуги централізованого опалення та постачання гарячої води у місті Києві замість ПАТ «Київенерго».

Нагадаємо, комунальні підприємства столиці оцінять по-бізнесовому.